Co to jest ten Hoooked Zpagetti?

Hoooked Zpagetti 

Hoooked Zpagetti to przędza włókiennicza uzyskiwana w 100% z recyclingu. Są to kolorowe resztki materiału nawinięte na większe lub mniejsze motki. Wykorzystywany jest do dziania na szydełku, drutach lub w rękach.        

Motki Zpagetti produkowane są w 3 rozmiarach. Największy motek to minimum 120 m i ok. 850 gram. W zupełności wystarczy do zrobienia torebki lub jak podaje producent kwadratu o wymiarach 50 x 50 cm. Motek mały to minimum 50 m i ok. 400 gram. Pozwala na wykonanie małej robótki. Ostatni w kolejce Baby Zpagetti to minimum 12 metrów, który posłuży nam do wykonania ozdoby, odróżniającego się np. w torebce elementu.  Waży on około 100 gram.

Zpagetii w swoim składzie ma ok 92% – 95% bawełny. Cechą, która wyróżnia Zpagetti jest jego niepowtarzalność. Motki mogą się różnić fakturą, odcieniem lub grubością. Przędza w motku może być delikatna lub elastyczna, sznurkowa lub przypominająca T-shirt. Grubość przędzy może wahać się od 0,5 cm do nawet 3 cm.

Ponieważ jest to przędza uzyskiwana z recyklingu konkretny motek o tej samej fakturze, kolorze itp. może się już więcej nie pojawić !!! Dlatego przy większym projekcie zalecamy zakupić odpowiednią ilość motków z danej partii.

 


Zpagetti
przeznaczone jest na szydełko lub druty 12 mm. Z doświadczenia jednak wiemy, że w zależności od motka wykorzystamy rozmiar 8 mm lub 15 mm. Wszystko zależy od tego co chcemy z Zpagetti zrobić i jak dziergamy – ściślej lub luźniej.

 
A teraz najważniejsze

Do czego wykorzystamy Zpagetti? Tutaj odpowiedź jest bardzo prosta – wszystko to na co pozwoli nam nasza wyobraźnia, możliwości są nieograniczone.

Zpagetti wykorzystany do tworzenia rozmaitych toreb i torebek, dywanów, narzut, puf i podkładek na krzesła, legowisk dla zwierząt, zabawek, mat dla dzieci i wielu, wielu innych.

Na naszym profilu facebookowym stale zamieszczamy inspiracje Zpagetti maniaków.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.