Zmienność kobiecej natury- wakacyjna pelerynka Adi

Wpis konkursowy  

Wakacje nad naszym pięknym morzem to duże ryzyko. Pogoda potrafi być zmienna. Dlatego też w tym roku postanowiłam być na ową zmienność przygotowana i przy okazji nadrobić zaległości. Ku mojemu zadowoleniu pogoda była słoneczna a plażowanie po pewnym czasie znudziło się. Zmienna okazała się w tym wypadku natura kobieca . Pełne słońce nie przeszkadzało w pracy.

Wzburzone morze zainspirowało mnie swoimi falami i pierwotna koncepcja pelerynki uległa zmianie: z gładkiej na falującą . Moi plażowicze mieli dobrą zabawę patrząc jak z dnia na dzień powstaje wełniane „coś”

Czasem dokuczali mi mówiąc, że ściągam na nich jesienną pogodę, a czasem wyrażali zaniepokojenie czy wystarczy mi wełny. Tymczasem spacerowicze wyglądali na zaciekawionych i uśmiechali się do mnie przyjaźnie. I tak między opalaniem, kąpielą w morzu i zbieraniem kamieni, prace zakończone zostały sukcesem. Pelerynkę z wielkim golfem podarowałam mamie, która podczas mojego pobytu na wakacjach opiekowała się ofiarnie moimi czworonogami.Pozdrawiam „ciepło”! 

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.