O nowych włóczkach Alize słów kilka

Niedawno w naszym sklepie powiększyła się rodzina Alize. Miłośniczkom naszych wyrobów zapewne już coś zaświtało w głowie – i całkiem słusznie. Wcześniej mieliśmy przyjemność oferować Wam świetne, wełniane propozycje Alize, takie jak Lanagold czy Baby Wool.

Fanów marki Alize z pewnością ucieszy wiadomość, że poszerzyliśmy asortyment o:

- Alize Diva

- Alize Diva Batik

- Alize Diva Missisipi

- Alize Bella Batik

- Alize Miss Batik

- Alize Cotton&Bamboo

Każda z nich posiada unikatowe właściwości. Dziś skupimy się na trzech pierwszych, bardzo zbliżonych do siebie włóczek.

Diva, Diva Batik oraz Missisipi stworzone są z niezwykle cienkich włókien mikrofibry. Jest to doskonały wybór dla osób ceniących lekkość i komfort – wyroby z mikrofibry fantastycznie układają się na skórze i pozwalają jej swobodnie oddychać. W dotyku przypominają one jedwab i satynę, posiadają również podobny połysk. Włóczki te wyróżniają także piękne, intensywne kolory, odporne na spieranie.

Warto również wspomnieć o tym, co sprawia, że włóczki te prezentują się tak okazale i połyskująco. Dzieje się tak dzięki temu, że zostały one poddane procesowi merceryzacji.

Czym jest merceryzowanie? Najprościej ujmując jest to pokrycie włókien niewielką ilością ługu sodowego. Substancja ta w symbolicznej ilości jest nieuczulająca, za to nadaje naszym włóczkom piękny połysk, wytrzymałość i odporność na działanie pralki.

Sami zobaczcie, jak fantastycznie wyglądają ubrania wykonane z Alize Diva:

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowymi Divami i zachęcamy gorąco do podzielenia się z nami swoimi wrażeniami po zabawie z tymi przecudnymi włóczkami. Czekamy na Wasze opinie, które możecie przesłać na adres:

sklep@makeland.com

Życzymy udanego dnia z Makeland!

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.