Bajeczne bombki cz.1

Do świąt Bożego Narodzenia został dokładnie miesiąc. Zapewne zauważyłyście, że większość sklepów poczuła już magie zbliżającej się Wigilii. My również nie możemy doczekać się tych pięknych dni, dlatego też postanowiłyśmy zabrać się za świąteczne ozdoby. A pomysłów mamy co nie miara!

Szczególnie spodobały nam się przeróżne bombki stworzone z formy styropianowej. Ich największą zaletą jest ich lekkość, która sprawia, że można powiesić je praktycznie wszędzie. Oprócz tego można wykonać je praktycznie ze wszystkiego – jedynymi warunkami koniecznymi jest styropianowa kula i zestaw szpilek, najlepiej jak najkrótszych. Mniej cierpliwym zaś polecamy mocny klej i pędzelek, żeby nie ubrudzić rąk oraz samej bombki

Jeśli już posiadamy te rzeczy, możemy zacząć szaleć. Wstążki, cekiny, koronki, kawałki dratwy, guziki, muliny, koraliki, czy choćby… worek na ziemniaki i szyszki. Wszystko to można wykorzystać, a efekty będą zachwycające. Wystarczy spojrzeć na te ręcznie wykonane szyszki. Zrobione niby z niczego, a zapewne każda z nas chciałaby takie mieć na wigilijnym stole (my już szukamy odpowiednich szyszek :).

Jeśli wam również przypadły do gustu tego typu ozdoby, a nie macie pomysłu jak je zrobić – serdecznie zapraszamy na naszego bloga w przyszłym tygodniu. Rozpoczynamy przedświąteczny cykl poradników na wigilijne rękodzieła! A zaczniemy od znanych i kochanych przez wszystkich bombek cekinowych i wstążkowych.

A może macie swoje pomysły na świąteczne cudeńka? Prześlijcie nam koniecznie swoje inspiracje, a jeśli macie już własne gotowe wyroby – to jest najlepsze miejsce, żeby się nimi pochwalić :). Pamiętajcie – inspiracji nigdy za wiele!

Tymczasem zapraszamy po wszelakie materiały na bombki do naszego sklepu oraz na www.makeland.pl.

Do zobaczenia wkrótce!

Źródła:

epiotrkow.pl, www.lifeisaparty.ca, upominek.blog.onet.pl

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.