Światowy Dzień Dziergania w Miejscach Publicznych 2016

W sobotę 18 czerwca w Miejskiej Bibliotece Publicznej we Wrocławiu na ul. Reja odbył się Światowy Dzień Dziergania w Miejscach Publicznych 2016. Makeland wspiera i bierze udział w akcji Ośmiorniczka dla wcześniaka, dlatego tematem przewodnim, a zarazem bohaterem tego dnia była ośmiorniczka.

Ośniorniczki

Ośniorniczki

Frekwencja dopisała, humory też :). Te kilka godzin spędziłyśmy w bardzo twórczej, miłej i kreatywnej atmosferze.

Ośniorniczki

Jak się później okazało nasze spotkanie otrzymało roboczą nazwę „Czarownice dziergają ośmiornice”. I kto wie, może to jednorazowe spotkanie zamieni się w comiesięczne spotkania.

Ośniorniczki

Ośniorniczki

W tym miejscu Makeland chciałby bardzo podziękować zaprzyjaźnionej hurtowni za przekazanie 2 kg włóczki Himalaya Denim, z której powstawały nasze ośmiorniczki oraz Miejskiej Bibliotece Publicznej za udostępnienie miejsca oraz wsparcie całej akcji.

Ośniorniczki

Ale prawdziwe podziękowania należą się:
p. Iwonie, p. Karolinie, p. Katarzynie, p. Oli, p. Barbarze, p. Beacie, p. Bożenie,
p. Marzennie, p. Magdzie, p. Dorocie, p. Kasi, p. Joannie, p. Anecie, p. Kseni, p. Monice, p. Magdzie, p. Agnieszce oraz dwóm Panią, których imion nie mam, a które wyszły wcześniej :). (Jeżeli jeszcze kogoś nie wymieniłam proszę o kontakt).

Ośniorniczki

Ośniorniczki

Na tę chwile do przekazania mamy aż 23 ośmiorniczki, a dalsze „się robią” w ilości ok. 30 sztuk. 

Ośniorniczki

 Ośniorniczki

Akcja ośmiorniczka dla wcześniaka nie jest akcją jednorazową. We Wrocławiu potrzeba ok. 30 ośmiorniczek miesięcznie. My mamy jednak cichą nadzieję, żeby ośmiorniczek było potrzeba jak najmniej, bo to znaczy, że wszystkie maluszki są zdrowe :).

Zapisz

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.